Magyar arany a korosztályos tájfutó Eb-n

2014. június 29., vasárnap 13:00

Budapest, 2014. június 29. - A pécsi Szuromi Hanga aranyérmet nyert a serdülők között a korosztályos tájfutó Európa-bajnokság normál távú versenyén Macedóniában.

A PSN Zrt. tavaly váltóban ezüstérmes versenyzője sikerének értékét növeli, hogy 14 évesen győzött a serdülők (16 évesek) között, azaz még két évig ebben a korosztályban indulhat - olvasható a Magyar Tájékozódási Futó Szövetség (MTFSZ) honlapján. További részletek az utanpotlassport.hu-n.

A Strumicában zajló Európa-bajnokság pénteken az ifjúságiaknál (18 évesek) Vinczai Csenge érte el a legjobb eredményt a magyarok közül, ő 12. lett.

Forrás: MTI, PSN Zrt.