Mecsek-rali: Turán nyert, Kazár megvédte bajnoki címét

2013. november 9., szombat 21:55

kazar-szoke-citroen-wrc-mecsek-rali2013-400-1384030686.jpgA Turán Frigyes, Csökő Zoltán kettős nyerte meg a Pécsen és környékén rendezett 47. Mecsek-ralit. A versenyt negyedikként záró Kazár Miklós megvédte bajnoki címét.

Turánék mögött a verseny hivatalos honlapja szerint a Krózser Menyhért, Papp György duó végzett a második, míg a Herczig Norbert, Bacigal Igor páros a harmadik helyen.

Az országos bajnokságot a Citroen WRC-vel autózó Kazár Miklós, Szőke Tamás kettős (képünkön) nyerte, mögöttük Herczigék zártak a második, Turánék pedig a harmadik helyen.

Mecsek-rali, végeredmény 7 gyorsasági szakasz (139,45 km) után:

1. Turán Frigyes, Csökő Zoltán (Ford Focus WRC) 1:10.24.3 óra
2. Krózser Menyhért, Papp György (Subaru Impreza WRC) 1:19.5 perc hátrány
3. Herczig Norbert, Bacigal Igor (Skoda Fabia S2000) 1:29.6 p h.

Forrás: MTI, MTI-fotó: Sóki Tamás

Pécs, 2016. december 6. - A vasárnap megrendezett WDSF Standard Táncok Formációs Világbajnokságán a magyar színeket képviselő Szilver TSE az előkelő negyedik, míg az Adria-Szigo KTSE a hetedik helyen végzett.

Budapest, 2015. január 7. - A novemberben átadott budapesti Tüskecsarnokban rendezik február 19-21-én a férfi kosárlabda Magyar Kupa nyolcas döntőjét. A nőknél egyelőre még nem véglegesítették a helyszínt.

lepcsokonafelhokfole400-1384281130.jpgNovember 16-án, szombaton hatodik alkalommal rendez lépcsőfutást a TV-toronyban a Pécsi Sport Nonprofit Zrt. A rendezők Misina-tetőn, a TV-torony bejáratánál várják 9.00-10.45 között a regisztráló futókat, akiknek a buszmegállónál kettő 400 méteres kört kell teljesíteniük, ezt követően vár rájuk a torony 420 lépcsőfoka.