Férfi kosárlabda NB I: kialakult az elődöntő mezőnye

2014. május 17., szombat 17:00

Budapest, 2014. május 17. -  A Kaposvár és a Szolnok után harmadikként az Atomerőmű harcolta ki a bejutást, miután szerdán harmadszor is legyőzte a PVSK-t. Negyedikként a Sopron lehet ott az elődöntőben, mivel pénteken vendégként legyőzte a címvédő Alba Fehérvárt, és ezzel 3-1-re megnyerte a párharcot.

Negyeddöntő, 3. mérkőzés: Atomerőmű SE - Pécsi VSK-PANNONPOWER 94-69 (28-18, 18-19, 25-13, 23-19) - a párharc végeredménye: 3-0 az Atomerőmű javára.

Negyeddöntő, 4. mérkőzés: Alba Fehérvár-Sopron KC 90-94 (22-24, 18-19, 24-18, 20-23, 6-10) - hosszabbítás után. A párharc végeredménye: 3-1, a Sopron javára.

Az elődöntő párosítása: Szolnoki Olaj KK-Kaposvári KK és Atomerőmű SE-Sopron KC.

A bennmaradásért, 2. mérkőzés: MARSO Nyíregyházi KK - Zalakerámia-ZTE KK 91-95 (21-26, 10-22, 23-18, 28-16, 9-13) - hosszabbítás után. A párharc végeredménye: 2-0 a ZTE javára.

Forrás: MTI

klausz-kassa400-1440325658.jpgBudapest, 2015. augusztus 23. - Hasonlóan alakult Klausz Kristóf és pécsi navigátora, Kecskeméti Balázs számára az augusztus 14-16-i, kassai versenyhétvége, mint amiben a Weiz Rallyn volt részük. Úgy néz ki, a Renault Clio R3-mal nagyon nehezen jön ki a lépés, hiszen Ausztria után Szlovákiában sem tudtak átgurulni a célvonalon.

hosszu-1375128039.jpgBudapest/Barcelona, 2013. július 29. - Hosszú Katinka aranyérmet nyert 200 méter vegyesen hétfőn a barcelonai vizes világbajnokság úszóversenyeinek második napján, megszerezve ezzel az első magyar érmet. Jakabos Zsuzsanna a hatodik helyen zárta a finálét.

A PEAC-Pécs könnyedén nyert a szlovák Samorin ellen a női kosárlabda Közép-Európai Liga szeptember 28-i, szombati játéknapján. A PINKK Pécsi 424 nagy csatában maradt alul a Kassával szemben. A Cegléd pedig nagyarányú vereséget szenvedett Zágrábban.