Férfi kosárlabda NB I: kialakult az elődöntő mezőnye

2014. május 17., szombat 17:00

Budapest, 2014. május 17. -  A Kaposvár és a Szolnok után harmadikként az Atomerőmű harcolta ki a bejutást, miután szerdán harmadszor is legyőzte a PVSK-t. Negyedikként a Sopron lehet ott az elődöntőben, mivel pénteken vendégként legyőzte a címvédő Alba Fehérvárt, és ezzel 3-1-re megnyerte a párharcot.

Negyeddöntő, 3. mérkőzés: Atomerőmű SE - Pécsi VSK-PANNONPOWER 94-69 (28-18, 18-19, 25-13, 23-19) - a párharc végeredménye: 3-0 az Atomerőmű javára.

Negyeddöntő, 4. mérkőzés: Alba Fehérvár-Sopron KC 90-94 (22-24, 18-19, 24-18, 20-23, 6-10) - hosszabbítás után. A párharc végeredménye: 3-1, a Sopron javára.

Az elődöntő párosítása: Szolnoki Olaj KK-Kaposvári KK és Atomerőmű SE-Sopron KC.

A bennmaradásért, 2. mérkőzés: MARSO Nyíregyházi KK - Zalakerámia-ZTE KK 91-95 (21-26, 10-22, 23-18, 28-16, 9-13) - hosszabbítás után. A párharc végeredménye: 2-0 a ZTE javára.

Forrás: MTI

Kapcsolódó cikkek

wimbledon-logo7-sportmenu400-1435777650.jpg138 éve nyitotta meg kapuit és pályáit a nézők számára a világ legrangosabb tenisztornája, Wimbledon. Ez a szám már önmagában tekintélyt parancsoló, megannyi bajnok, legenda és kiváló sportember koptatta ki évről-évre a zöld füvet a londoni pályákon. Megannyi győztes és vesztes teniszező könnyei száradnak ezen a gyepen. Ezen a helyen körülvesz a történelem, ez a hely maga a történelem.

Pécs, 2014. április 5. - A város sporttörténetének legrangosabb vízilabda-mérkőzését tartják meg április 15-én Pécsen. A legutóbbi világbajnok Magyarország csap össze a legutóbbi olimpiai bajnok horvát együttessel. A mérkőzés kapcsán tartott sajtótájékoztató vendége volt Benedek Tibor, háromszoros olimpiai bajnok pólós, a válogatott szövetségi kapitánya.

klausz-kecskemeti400-1448573817.jpgBudapest, 2015. november 27. - Sűrű éve volt Klausz Kristófnak és pécsi navigátorának, Kecskeméti Balázsnak: a magyar mellett az osztrák országos rallye bajnokságnak is állandó szereplői voltak, emellett pedig az ERC egy-egy futamán is képviselték hazánk színeit. Az itthoni, illetve a szomszédjainknál rendezett utolsó fordulók is bőven tartogatottak meglepetéseket és izgalmakat Klauszéknak.