Tűzijátékos óévbúcsúztatás a Jégpályán

2016. december 29., csütörtök 07:05

Pécs, 2016. december 29. - Pénteken, december 30-án különleges szilveszteri jégdiszkóval vár mindenkit a PSN Zrt. által üzemeltetett Műjégpálya, a létesítmény a tavalyi évzáróhoz hasonlóan idén is tűzijátékkal készül a korcsolyázás szerelmeseinek az év utolsó előtti napján.

Egy órával meghosszabbított nyitva tartással és tűzijátékkal várja a korisokat a Műjégpálya december 30-án, a szilveszteri buli a téli szünetben megszokottal ellentétben nem nyolc óráig, hanem kilencig tart, a zárás utolsó negyed órájában pedig tűzijátékkal búcsúztatják a 2016-os esztendőt a jeges sport kedvelői.

A nem mindennapi látvány mellett a jégdiszkó szerencsés résztvevői ajándék tűzijátékkal is gazdagodhatnak, amelyet akár már másnap ki is próbálhatnak. A különleges eseményért cserébe azonban nem kell többet fizetnie senkinek, az idén megszokott hétvégi, 1100 forintos áron vehetnek részt a felnőttek a partin, a diákok pedig 900 forintért korizhatnak a szilveszteri bulin.

A téli szünet még hátralévő részében így tart nyitva a Jégpálya: december 29-én és január 2-án 9-12, 13-16 és 17-20 között, december 30-án 9-12, 13-16 és 17-21 között, december 31-én 9-12 között. Január 1-je, vasárnap szünnap.

Forrás: Pécsi Sport Nonprofit Zrt.