Sporthírek röviden, október 11-13.

2013. október 13., vasárnap 21:00

Nem termett túl sok babér az élvonalban játszó pécsi kosarasoknak és vízilabdázóknak az elmúlt három nap során vívott meccseiken. Egy győzelem és három vereség a mérleg baranyai szempontból.

Női kosárlabda KEL - Cegléden győzött a PINKK

Október 11., péntek - A PINKK Pécsi 424 csapata húszpontos különbséggel nyert Cegléden a női kosárlabda Közép-európai Liga pénteki játéknapján.
Eredmény: Ceglédi EKK-PINKK Pécsi 424 55-75 (17-23, 17-14, 10-19, 11-19)

Férfi vízilabda ob I - Nyéki-parádéval múlta felül a BVSC a Pécset

Október 12., szombat - Nyéki Balázs csapata góljainak felét, azaz hat találatot szerezve vezette győzelemre a BVSC-t Pécsen a férfi vízilabda ob I-ben. Eredmény: PVSK-Fűszért - BVSC-Zugló 10-12 (2-2, 3-4, 4-3, 1-3). Legjobb góldobók: Czigány 3, illetve Nyéki 6.

Férfi kosárlabda NB I - Szoros meccsen kapott ki odahaza a PVSK

Október 12., szombat - a PVSK-Pannonpower hazai pályán kétpontos különbséggel kapott ki a Körmendtől. Eredmény: Pécsi VSK-PANNONPOWER - BC Körmend 77-79 (19-19, 26-18, 17-20, 15-22). Legjobb dobók: Budimir 27, illetve Ferencz 26.

Női kosárlabda KEL - Nyert a Sopron a vendég PEAC ellen

Október 12., szombat - A Sopron csapata 13 pontos különbséggel nyert a vendég Pécs ellen a női kosárlabda Közép-európai Liga szombati játéknapján. Eredmény: Uniqa Euroleasing Sopron - PEAC-PÉCS NKK 66-52 (22-14, 16-6, 15-22, 13-10).