Női kosárlabda NB I: PEAC - PINKK 2-1

2014. április 29., kedd 06:00

Pécs, 2014. április 29. - A tegnap esti, harmadik mérkőzés után a PEAC-Pécs került előnybe a női kosárlabda NB I döntőjében, mivel hazai pályán ismét legyőzte a PINKK Pécsi 424 csapatát.

Az ötödik helyen a Szekszárd, a hetediken pedig az MTK Budapest végzett. Előbbi a Győr, utóbbi a ZTE ellen nyert két mérkőzésen.

Eredmények:

• Döntő, 3. mérkőzés: PEAC-Pécs - PINKK Pécsi 424 80-69 (27-12, 10-18, 17-15, 26-24) - az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-1 a PEAC-Pécs javára. A negyedik mérkőzést szerdán játsszák.
  • Az 5. helyért: 2. mérkőzés: Atomerőmű KSC Szekszárd - HAT AGRO UNI Győr 77-65 (17-14, 16-17, 24-16, 20-18) - a párharcot a Szekszárd nyerte 2-0-ra.
  • A 7. helyért, 2. mérkőzés: MTK Budapest - ZTE NKK 83-69 (20-29, 22-15, 19-15, 22-10) - a párharcot az MTK nyerte 2-0-ra.

Forrás: MTI

Budapest, 2016. június 8. - Bóta Katalin, a Deutsche Bank Magyarország vezérigazgató-helyettese ismét kerékpározással támogatja a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálatot.

rioi-kollekcio1-400-1438889526.jpgBudapest, 2015. augusztus 7.  - Egy nap híján egy év múlva kezdődik a Riói Olimpia, amelyre már a Magyar Olimpiai Csapat is lelkesen készül. Bár az időpont még távolinak tűnik, az előkészületek javában zajlanak minden téren, a hivatalos sportruházat fejlesztése pedig már be is fejeződött. A 2016-os adidas-kollekciót a Várkert Bazárban mutatták be olimpikonjaink részvételével.

Labdasportok élvonalbeli pécsi csapatainak pénteki, szombati és vasárnapi eredményeiről számolunk be röviden.