Női kosárlabda NB I: PEAC - PINKK 2-1

2014. április 29., kedd 06:00

Pécs, 2014. április 29. - A tegnap esti, harmadik mérkőzés után a PEAC-Pécs került előnybe a női kosárlabda NB I döntőjében, mivel hazai pályán ismét legyőzte a PINKK Pécsi 424 csapatát.

Az ötödik helyen a Szekszárd, a hetediken pedig az MTK Budapest végzett. Előbbi a Győr, utóbbi a ZTE ellen nyert két mérkőzésen.

Eredmények:

• Döntő, 3. mérkőzés: PEAC-Pécs - PINKK Pécsi 424 80-69 (27-12, 10-18, 17-15, 26-24) - az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-1 a PEAC-Pécs javára. A negyedik mérkőzést szerdán játsszák.
  • Az 5. helyért: 2. mérkőzés: Atomerőmű KSC Szekszárd - HAT AGRO UNI Győr 77-65 (17-14, 16-17, 24-16, 20-18) - a párharcot a Szekszárd nyerte 2-0-ra.
  • A 7. helyért, 2. mérkőzés: MTK Budapest - ZTE NKK 83-69 (20-29, 22-15, 19-15, 22-10) - a párharcot az MTK nyerte 2-0-ra.