Női kosárlabda NB I: egyenlített a PINKK a döntőben

2014. április 25., péntek 22:50

Komló, 2014. április 25. - A PINKK Pécs hazai pályán könnyedén nyert a PEAC ellen a női kosárlabda NB I döntőjének második mérkőzésén, és ezzel egyenlített.

Döntő, 2. mérkőzés: PINKK Pécsi 424 - PEAC-Pécs 72-54 (21-20, 19-12, 19-8, 13-14)

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 1-1. A harmadik mérkőzést hétfőn rendezik.

Forrás: MTI

Kapcsolódó cikkek

Nem igazán lehet szavakat találni arra, ami a hosszú idő után újra együtt versenyző Leitgéb Judittal és Gálik Katával történt a hétvégén megrendezett 20. Veszprém Rallye-n. Izgalmakban nem szenvedtek hiányt, de inkább bosszankodtak, sem mint hogy élvezték volna a menetelést. A technika ugyanis közbeszólt…

Budapest, 2016. szeptember 3. - Negyvenhárom sportolóval indult Brazíliába a paralimpiai csapat. A sportolók hivatalos sportruházata, amelyben az éremátadáskor és a versenyhelyszíneken megjelennek, a magyar tulajdonú és magyar tervezőkkel dolgozó Tisza Cipő márka nevéhez köthető. A Tisza a sportruházat elkészítése mellett Ezüst fokozatú támogatóként segíti a csapat felkészülését.

A Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Karán vállalt feladatot Rátgéber László. A mesteredző szakmai vezetésével kosárlabda-sportedző képzés indul - írja a mixonline.hu portál.