Női kosárlabda NB I: egyenlített a PINKK a döntőben

2014. április 25., péntek 22:50

Komló, 2014. április 25. - A PINKK Pécs hazai pályán könnyedén nyert a PEAC ellen a női kosárlabda NB I döntőjének második mérkőzésén, és ezzel egyenlített.

Döntő, 2. mérkőzés: PINKK Pécsi 424 - PEAC-Pécs 72-54 (21-20, 19-12, 19-8, 13-14)

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 1-1. A harmadik mérkőzést hétfőn rendezik.

Forrás: MTI

Kapcsolódó cikkek

Budapest, 2016. június 8. - Bóta Katalin, a Deutsche Bank Magyarország vezérigazgató-helyettese ismét kerékpározással támogatja a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálatot.

Pécs, 2016. január 6. - Keddtől várják a síelőket a pécsi sípályán - közölte a pálya fenntartójának, a PVSK síszakosztályának helyettes vezetője az MTI-vel.

rangap-hidegl400-1384705833.jpgÉlete és versenyzői karrierje egyik mérföldkövéhez érkezett el Ranga Péter, mikor leadta nevezését a 47. Mecsek Rallye-ra. A fiatal pécsi pilóta és navigátora, Hideg László ugyanis a hazai pályás futamon debütáltak az Országos Rally Bajnokság első osztályában.