Női kosárlabda NB I: egyenlített a PINKK a döntőben

2014. április 25., péntek 22:50

Komló, 2014. április 25. - A PINKK Pécs hazai pályán könnyedén nyert a PEAC ellen a női kosárlabda NB I döntőjének második mérkőzésén, és ezzel egyenlített.

Döntő, 2. mérkőzés: PINKK Pécsi 424 - PEAC-Pécs 72-54 (21-20, 19-12, 19-8, 13-14)

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 1-1. A harmadik mérkőzést hétfőn rendezik.

Forrás: MTI

Kapcsolódó cikkek

hullamfurdo-uszoda-1407913179.jpgPécs, 2014. augusztus 11. - Augusztus 18-tól, hétfőtől augusztus 27-ig, szerdáig karbantartás miatt bezár a Hullámfürdő fedett sportuszodája. Ez idő alatt végzik el a szokásos éves gépészeti karbantartásokat, az 50 méteres versenymedence vegyszeres tisztítását és teljes vízcseréjét.

46-1354369624.jpgA szövetségi kapitány is táncra perdült, amikor Péter megnyerte a paralimpiai döntőt.

A 11-es kategóriában érdekelt, háromszoros világ- és Európa-bajnok játékos a döntőben azzal a dél-koreai SzonBjeongDzsunnal szállt szembe, aki 3-1-re verte őt a csoportkörben. A német TTC Mühlhausenben légióskodó Pálos 5-3-ra elhúzott az első szettben, innen ellenfele ugyan még többször kiegyenlített, ám a játszma végül az övé lett (12-10).

Pécs, 2016. január 17. - A Magyar Jégkorong Szövetség első alkalommal rendezi meg a Jégpályák éjszakája elnevezésű programot január 23-án, amelyhez a Pécsi Sport Nonprofit Zrt. által üzemeltetett Műjégpálya is csatlakozott.