Női kosárlabda NB I: egyenlített a PINKK a döntőben

2014. április 25., péntek 22:50

Komló, 2014. április 25. - A PINKK Pécs hazai pályán könnyedén nyert a PEAC ellen a női kosárlabda NB I döntőjének második mérkőzésén, és ezzel egyenlített.

Döntő, 2. mérkőzés: PINKK Pécsi 424 - PEAC-Pécs 72-54 (21-20, 19-12, 19-8, 13-14)

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 1-1. A harmadik mérkőzést hétfőn rendezik.

Forrás: MTI

Kapcsolódó cikkek

langi-kassarally14-02-400-1413345227.jpgPécs, 2014. október 15. - Bizakodva várja az október 17-19-ei, 48. Mecsek Rallye-t Lángi Attila. A Dynamic Rally Team pilótája legyőzte egészségügyi problémáit, és újult erővel vág neki az ORB következő futamának. Segítségére ismét Veres Gábor lesz a BMW Z4 M Coupe anyósülésén. A páros reméli, hogy végre egy gondtalan, műszaki hibáktól mentes versenyhétvégét teljesíthetnek.

Sérülése és a műtétje óta először játszhat hivatalos mérkőzésen az egykori pécsi focista, az évek óta Angliában profiskodó Gera Zoltán. Régi-új klubja, a West Bromwich Albion egyelőre az U21-es csapatában veti be a középpályást. Ma este az Arsenal lesz az ellenfelük - tette közzé a játékos az Interneten.

aulani-sinclair-youtube-1377014882.jpgBudapest/Pécs, 2013. augusztus 20., kedd (MTI) - Aulani Sinclair személyében amerikai bedobó érkezik a női kosárlabda NB I-ben szereplő PINKK Pécsi 424 csapatához. A klub honlapjának keddi beszámolója szerint a 22 éves, 185 centiméter magas tengerentúli játékos az Indiana Egyetem együttesétől kerül Pécsre.