Mindenki Gerát ünnepelte! – VIDEÓ

2012. szeptember 1., szombat 14:20

39b-1354369501.jpgÉlete góljával tért vissza sérülése után a West Bromwich pécsi származású focistája.

A mérkőzés 43. percében ezzel a csodás góllal segítette csapatát vezetéshez a magyar játékos.

Gera egy jobb oldali szöglet után a kifejelt labdát mellel átvette, majd egy pattanás után, mielőtt a védő odaért volna, hatalmas erővel bombázott a jobb felsőbe. A világbajnok kapus, Reina nem érhette el.

GerardPiqué, a Barcelona világbajnok hátvédje a meccs közben azt írta Twitterére, „Micsoda gól! Gera lőtte!".

A félidőben így 1-0-ra vezetett a WBA, majd a második félidő elején a liverpooli Aggert kiállították, ami után még két gólt sikerült besöpörni a Liverpool-nak. A  meccset 3-0-ra nyerte a WBA.
Gera Zoltán
„Boldog vagyok, hogy visszatértem, gólt lőttem, és hogy a szurkolók végig biztattak – nyilatkozta klubja honlapjának Gera Zoltán. – Hatalmas élmény volt a szezon első meccse. Remek gólt rúgtam, a legjobb pillanatban jött, erőt adott, remélem, hasonló lesz a folytatás is." A teljesítménnyel a klub menedzsere, Steve Clarke is nagyon elégedett volt, aki azt mondta, Gera úgy játszik, mintha most igazolták volna le.

A 33 éves magyar játékosnak az előző szezonban elszakadt a keresztszalagja a Tottenham elleni meccsen, utána gyakorlatilag az egész idényt kihagyta.

gyurkovics-ferenc-digisport400-1382899315.jpgWroclaw, 2013. október 27. - Gyurkovics Ferenc szombaton produkált 380 kilogrammos összteljesítményével a 10. helyen végzett a 105 kilogrammos súlycsoportban a súlyemelők lengyelországi világbajnokságán.

sopron-pecs-noi-kosar400-1398061769.jpgSopron, 2014. április 20. - A PINKK-Pécs 424 után a mai napon a PEAC is biztosította helyét a magyar női kosárlabda NB I döntőjében. Zseljko Djokics csapata izgalmas mérkőzésen idegenben harcolta ki a továbbjutást érő győzelmet, miután 55-56 (17-22,13-17,8-8,17-9) arányban diadalmaskodott az Uniqua Euroleasing Sopron otthonában.

Pécs, 2014. március 4. - Kovács Péter térdét műteni kell, így játékával nem erősítheti a PVSK-Pannonpowert a férfi kosárlabda NB I középszakaszában. Az átigazolási időszak végén Délity Bencével egészült ki a csapat.