Férfi kosárlabda NB I: ASE - PVSK 2-0

2014. május 12., hétfő 22:00

Pécs, 2014. május 12. - Az Atomerőmű hazai sikerét követően hétfőn idegenben is legyőzte a Pécset a férfi kosárlabda NB I negyeddöntős párharcában, így egyetlen győzelemre van a továbbjutástól.

A vendégek szinte már az első negyedben eldöntötték az összecsapást, ugyanis riválisuk ebben a periódusban mindössze négy pontot szerzett.

Férfi NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzés: Pécsi VSK-PANNONPOWER - Atomerőmű SE 56-80 (4-23, 19-15, 14-18, 19-24) - legjobb pontdobók: Budimir 19, illetve Vaughn 13.

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-0 az Atomerőmű javára.

Forrás: MTI

A PMFC U12-es csapata a klub történetében először nyerte meg Közép-Európa legnagyobb nyári utánpótlás tornáját, a Fragaria Cup-ot. Nyolc korosztályban 18 ország 239 csapata indult az idei, tizenkettedik tornán - számol be a klub honlapja.

magyar-horvat-polo1-400-1397617516.jpgPécs, 2014. április 16. - A világbajnoki címvédő magyar férfi vízilabda-válogatott tegnap ötméteresekkel kikapott az olimpiai bajnok horvát csapattól a világliga európai csoportselejtezőjének utolsó fordulójában.

Pécs, 2015. november 9. - Lassan a végéhez közeledik a szeptemberben megkezdett hűtőrendszer-felújítás, így november 18-án, szerdán 17 órától vehetik újra birtokba a korizás szerelmesei a Pécsi Műjégpályát.