Férfi kosárlabda NB I: ASE - PVSK 2-0

2014. május 12., hétfő 22:00

Pécs, 2014. május 12. - Az Atomerőmű hazai sikerét követően hétfőn idegenben is legyőzte a Pécset a férfi kosárlabda NB I negyeddöntős párharcában, így egyetlen győzelemre van a továbbjutástól.

A vendégek szinte már az első negyedben eldöntötték az összecsapást, ugyanis riválisuk ebben a periódusban mindössze négy pontot szerzett.

Férfi NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzés: Pécsi VSK-PANNONPOWER - Atomerőmű SE 56-80 (4-23, 19-15, 14-18, 19-24) - legjobb pontdobók: Budimir 19, illetve Vaughn 13.

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-0 az Atomerőmű javára.

Forrás: MTI

Kapcsolódó cikkek

leitgeb-klezli-mecsek400-1413950677.jpgPécs, 2014. október 22. - Egy hosszú, balszerencsés időszak után végre megtört a Leitgéb Juditra nehezedő átok. A pécsi pilótanő szereplését folyamatosan műszaki hiba hátráltatta, de úgy tűnik, a hazai pálya elűzte a gondokat. Judit és segítője, Klézli Szabolcs - aki egy személyben a párja és a navigátora is - célba kormányozta a Taubmann Historic Racing Team Renault 5 Alpine Turboját, ami számukra a Historic EB abszolút 20. helyét is jelentette a 48. Mecsek Rallyen.

Pécs, 2014. június 27. - Matyi Dezső, a labdarúgó OTP Bank Ligában hetedik helyen végzett PMFC-Matias tulajdonosa a klub honlapján nyílt levélben jelentette be, hogy elkötelezett a folytatás mellett.

ku-lajos400a-1383079175.jpgÉszak-Amerika is csatlakozott a korábbi Kárpát-medenceiről Összmagyar Nemzeti Diákbajnokságra keresztelt kezdeményezéshez. A tengerentúliakkal együtt 250 fiatal és kísérőjük vendégeskedik november 22 és 24. között Pécsen.