Férfi kosárlabda NB I: ASE - PVSK 2-0

2014. május 12., hétfő 22:00

Pécs, 2014. május 12. - Az Atomerőmű hazai sikerét követően hétfőn idegenben is legyőzte a Pécset a férfi kosárlabda NB I negyeddöntős párharcában, így egyetlen győzelemre van a továbbjutástól.

A vendégek szinte már az első negyedben eldöntötték az összecsapást, ugyanis riválisuk ebben a periódusban mindössze négy pontot szerzett.

Férfi NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzés: Pécsi VSK-PANNONPOWER - Atomerőmű SE 56-80 (4-23, 19-15, 14-18, 19-24) - legjobb pontdobók: Budimir 19, illetve Vaughn 13.

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-0 az Atomerőmű javára.

Forrás: MTI

kosarlabda-psn2-363-1390637739.jpgA Baranya Megyei Kosárlabda Szövetség idén is megrendezte év végi szavazását. A megye legjobb játékosaira, edzőire és játékvezetőire lehetett voksolni.

Pécs, 2014. január 24. - A pécsi önkormányzat tulajdonában álló Pécsi Sport Nonprofit Zrt. hétfőn vételi ajánlatot tesz a PMFC-t működtető társaság Matyi Dezső tulajdonában álló üzletrészének megvásárlására  jelentette be Páva Zsolt polgármester pénteken.

Pécs, 2014. március 30. - Egy vereséggel és négy győzelemmel végzett a harmadik helyen a PVSK-PEAC a Nemzeti Leány Junior Bajnokság Pécsen megrendezett döntőjében. A csapatbronz mellett egy igazán szép egyéni teljesítményről is beszámolhatunk.