Férfi kosárlabda NB I: ASE - PVSK 2-0

2014. május 12., hétfő 22:00

Pécs, 2014. május 12. - Az Atomerőmű hazai sikerét követően hétfőn idegenben is legyőzte a Pécset a férfi kosárlabda NB I negyeddöntős párharcában, így egyetlen győzelemre van a továbbjutástól.

A vendégek szinte már az első negyedben eldöntötték az összecsapást, ugyanis riválisuk ebben a periódusban mindössze négy pontot szerzett.

Férfi NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzés: Pécsi VSK-PANNONPOWER - Atomerőmű SE 56-80 (4-23, 19-15, 14-18, 19-24) - legjobb pontdobók: Budimir 19, illetve Vaughn 13.

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-0 az Atomerőmű javára.

Forrás: MTI

bicikli-verseny-1374862008.jpgKatona Kálmán, a Magyar Kerékpársportok Szövetségének elnöke valószínűleg már javában melegít az ország első hagyományteremtő, nemzetközi 12 órás harkányi maratoni országúti kerékpárversenyére, hiszen úgy tűnik, idén ő lesz a megmérettetés fővédnöke.

Budapest, 2013. december 27. - A Matias cégcsoport "2014. január 1-től megszünteti a pécsi futball finanszírozását" Matyi Dezső klubtulajdonos mai bejelentése szerint.

mtk-pecs-1377381533.jpgBudapest, 2013. augusztus 24. - A Pécs 1-0-ra nyert az MTK Budapest otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 5. fordulójának szombati játéknapján, s ezzel megszerezte első győzelmét.