Férfi kosárlabda NB I: ASE - PVSK 2-0

2014. május 12., hétfő 22:00

Pécs, 2014. május 12. - Az Atomerőmű hazai sikerét követően hétfőn idegenben is legyőzte a Pécset a férfi kosárlabda NB I negyeddöntős párharcában, így egyetlen győzelemre van a továbbjutástól.

A vendégek szinte már az első negyedben eldöntötték az összecsapást, ugyanis riválisuk ebben a periódusban mindössze négy pontot szerzett.

Férfi NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzés: Pécsi VSK-PANNONPOWER - Atomerőmű SE 56-80 (4-23, 19-15, 14-18, 19-24) - legjobb pontdobók: Budimir 19, illetve Vaughn 13.

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-0 az Atomerőmű javára.

Forrás: MTI

utanpotlas-pvsk-montazs-500-1379615888.jpgA PVSK Férfi Kosárlabda Utánpótlás Szakosztálya szeptember 21-22-én kétnapos akkreditált edzőtovábbképzést tart. Ehhez kapcsolódóan pedig - hagyományteremtő szándékkal - U16 és U14 korosztályokban nemzetközi felkészülési tornát rendez sportágfejlesztési programja alapján.

Pécs, 2014. február 13. - A PMFC befejezi a bajnokságot, s jövőre is az NBI-ben fog indulni - jelentette be a klub többségi tulajdonosa tegnap. Az OTP visszautasítja Matyinak a bejelentéskor tett állításait. Az önkormányzat fenntartja vételi ajánlatát.

Székesfehérvár, 2013. augusztus 11. - A Videoton 0-1-ről fordítva 5-1-re legyőzte a vendég Pécset a labdarúgó OTP Bank Liga harmadik fordulójának vasárnapi játéknapján.