Férfi kosárlabda NB I: ASE - PVSK 2-0

2014. május 12., hétfő 22:00

Pécs, 2014. május 12. - Az Atomerőmű hazai sikerét követően hétfőn idegenben is legyőzte a Pécset a férfi kosárlabda NB I negyeddöntős párharcában, így egyetlen győzelemre van a továbbjutástól.

A vendégek szinte már az első negyedben eldöntötték az összecsapást, ugyanis riválisuk ebben a periódusban mindössze négy pontot szerzett.

Férfi NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzés: Pécsi VSK-PANNONPOWER - Atomerőmű SE 56-80 (4-23, 19-15, 14-18, 19-24) - legjobb pontdobók: Budimir 19, illetve Vaughn 13.

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-0 az Atomerőmű javára.

Forrás: MTI

Kapcsolódó cikkek

Kellemetlen hírt kellett közölnie a PMFC ügyvezetőjének a csapat öltözőjében: veszélybe került a tavaszi idény sorsa. A csakfoci.hu úgy tudja, ez a helyzet főként amiatt alakult ki, mert a Pécs jelen állás szerint nem tud bevételhez jutni, azok ugyanis Matyi Dezsőt illetik meg. Ha ezt a döntését nem változtatja meg a tulajdonos, akkor a PMFC-nek csak egyetlen esélye maradt: befektetőt kell találnia. Erre alig két hét áll rendelkezésre. Mindezekkel szembesítette a fociportál a klub ügyvezetőjét, aki a kialakult helyzettel kapcsolatosan nyilatkozott.

hullamfurdo-uszoda-1407913179.jpgPécs, 2014. augusztus 11. - Augusztus 18-tól, hétfőtől augusztus 27-ig, szerdáig karbantartás miatt bezár a Hullámfürdő fedett sportuszodája. Ez idő alatt végzik el a szokásos éves gépészeti karbantartásokat, az 50 méteres versenymedence vegyszeres tisztítását és teljes vízcseréjét.

Budapest-Pécs, 2016. november 20. - Biztosan nem lesz címvédés a pécsi WDSF Formációs Standard Világbajnokságon. A vb-aranyérmes német 1 TC Ludwigsburg ugyanis nem tudta kvalifikálni magát a december 4-i világversenyre. A magyar színeket két formáció, a Szigo TSE és a Szilver TSE képviseli azon a világbajnokságon, amely hatalmas show-t ígér - közölte a MOB Sajtószolgálat.